Daniel Veinbergs

Mees, kelle teemadevalik on pealtnäha üsna veider. Ta julgeb küsida küsimusi, millele enamik meist isegi üksi duši all mõelda ei julge. Ta on värskendav doos peavoolust erinevat maailmavaadet.

Küll aega võib pealispind olla petlik. Mõneti võib Daniel tunduda veidi kadunud oma suurte mõtete keskele, kuid mida aeg edasi, seda rohkem mõistame, et tegelikult on ta mõelnud kõigile väikestele detailidele, kuid pole oma eesmärkides veel päris kindel.

Tema esinemistes puudub tihti igasugune filter, mis võib osutuda tõeliselt häirivaks või hämmastavaks. Oma vaadetelt on ta noor Eesti mees, kes võibolla ei tea suurt midagi, aga tahab ja julgeb küsida küsimusi ning õppida. Miks, on veel teadmata. Seda kõike kasutab ta eelisena igasugu veidrates olukordades, lülitades välja igasuguse loogika ning lihtsalt esitades küsimusi, olles uudishimulik maailma vastu. Laval esinemine mõjub talle kui psühhiaatri diivanil lamamine.

Portfoolio

Sooloshow 2017 – Kohatu, 4 esitust

Stiil

Danieli suurim eesmärk kirjutada originaalset ja ennekuulmatut materjali, mis puhuks värsket õhku vabariigi komöödiamaailma. Lisaks publiku naerutamisele on tema jaoks tähtis ka provokatsioon ja piiride ületamine. Talle meeldib endale auku kaevata, mõnikord isegi publikule närvidele käia. Nalja pärast.

Pressifotod

Videod