Karl-Alari Varma

Mees Lasnamäelt. Eesti stand-upi raskekahurvägi. Tema materjal on väga sarnane tema olemusega – vahel tundub veidi kohatu, aga naerda saab hoolega.

Karlil on imeline omadus peegeldada läbi huumoriprisma oma elu, ümbrust ja inimesi. Ta peegeldab seda maailma nii, et kogu see absurdsus, mis selles eksisteerib, on äkitselt kõigile nähtav. Tema lõbus olek laval on tõeliselt nakkav.

Teisalt on ta mees nagu kameeleon – enesekaitse kaalutlustel sulandub ta Lasmamäe miljööga, kogumaks kroonikaid pärismaalaste elust ja valust. Kesklinna poole sõites, kui linnaosa kõrgeimad hallid katused silmapiirilt kaovad, eemaldab Karl taotuslikult kaltsudeks rebitud jope ning paneb selga ikoonilise kollase särgi – aeg on teadmisi jagada.

Sealjuures näeb ta aga välja nagu keegi, kes ei paneks heameelega iialgi ülikonda selga. Paradoksaalsel kombel on ta aga suurepärane õhtujuht just firmapidudel.

Portfoolio

Sooloshow 2018- Kvaliteetaeg, 2 esitust ongoing
Sooloshow 2017- Betoonibeebi, 5 esitust
Comedy Estonia: “See on Stand Up”, 18 etteastet
Sooloshow 2016- Energia- Wooh!, 1 esitus
Comedy Estonia: “Suurel Laval” 10 etteastet
Comedy Estonia: “Esimene eesti keeles” vol 2, 8 etteastet
Comedy Estonia: “Esimene eesti keeles”, 8 etteastet

Stiil

Vahet pole, kas sa oled 5, 25 või 95-aastane – Karli lugudes on midagi igaühe jaoks. Ükskõik, millest ta pajatab – ühiskonna valupunktidest, inimsuhetest, lugudest, mis temaga juhtunud – suudab ta publiku panna maailma tema pilgu läbi vaatama.


Õhtujuht

Karl loob ruumis alati mõnusa atmosfääri, kus kõik ennast koduselt tunnevad. Ta suudab hästi hetki lugeda ning, olenevalt olukorrast, suudab kergesti teemasid vahetada kiiretelt teadaannetelt pikemale seletavale jutule. Seda kõike võib ta teha ka sulaselges inglise keeles ilma igasuguse aktsendita.

Isegi kui eesriide taga on täielik kaos, ei saa publik sellest kunagi teada ja saab rahus nautida igat hetke, sest Karlil lihtsalt on alati kõik kontrolli all ja teab, kuidas asju joonel hoida.

Tänu oma suurele kogemustepagasile suudab ta kliendile pakkuda just täpselt seda, mida vaja – iga üritus on tema jaoks eriline.

Varasemad kliendid

  • SA TÜK Lastefond
  • Tumlare Corporation OÜ
  • Teadlaste Öö Festival
  • Tallinna Tehnika Ülikool
  • MängudeÖÖ

Pressifotod

Videod