Rauno Kuusik

Rauno on seikleja, kes tihti satub igasugu sekeldustesse. Laval kirjeldab ta olukordi oma elust, kuhu ta sattunud on ning kuidas need alati mingisuguse absurdse lõpuni jõuavad. Tagasivaadates muidugi nentides, et on neis olukordades enamasti ikka ise süüdi, ent sellest ta end heidutada ei lase.

Kunagi kirjutati Viljandis ühe baari külalisteraamatusse, et sel õhtul esinenud Rauno oli “nagu kõik Raunod ikka”. Kuidas võtta? Eks Rauno olegi klassikaline Eesti mees, kes alguses tuleb lavale oma kaljukindlat kesta demonstreerima. Aga juba esimese minutiga sulab ta üles ja kui ta oma äpardustest rääkima hakkab, ei jäägi muud üle kui lihtsalt naerda. Lood, mis on nii tõetruud, et tahaks nutta, aga tegelikult on hoopis põrgulikult naljakad.

Portfoolio

Comedy Estonia Summertour 2018: 11 dates
Comedy Estonia: “Stand-up on Siin”: 21 dates
Rauno Kuusik & Roger Andre: “Pikapäevarühm”: 3 dates
Comedy Estonia Summertour 2019: 12 dates
Comedy Estonia: “Sügistuur” 2019: 8 dates

Stiil

Rauno on enesekeskne koomik. See tähnedab, et kuigi tema koomiku stiil kõigub lühikeste üherepliigiliste naljade ja humoorikate jutukeste vahel, siis on need alati seotud sellega, kuidas tema eri olukordi ja asju näeb. Need tähelepanekud seab ta nii, et nali jõuaks kõigini, kes teda kuulavad.

Pressifotod

Videod