Era-Üritused

Comedy Estonia pakub oma meelelahutuslikke esinemisi ka sinu enda erapidudele olgu selleks kas sünnipäev või pulmad.

Milliseid üritusi me teeme: eraüritused (sünnipäevad, pulmad), firmaüritused (sünnipäevad, suve- ja talvepäevad), konverentsid, festivalid, avamised, jõulu- ja uusaastapeod, auhinnagalad). Meie koomikud esinevad eesti kui ka inglise keeles ja nad on mõlemas keeles sama naljakad ning aktsent on midagi, mille pärast muretsema ei pea. Võimalik on tellida esinema ka meie vene keelt oma emakeelt kõnelev talent.

Vastavalt ürituse natuurile(pulmad/konverentsid/koolitused), sooviksime ka kohtuda enne üritust, et vaadata üle esinemispaik ning kuulata ära Teie poolsed soovid ning meie poolsed soovitused Teile, et üritus mööduks viperusteta.

Tavaliselt meie suhtlus kliendiga on enamasti e-maili teel ning telefonikõnede raames stand-up i küsimustes, kuid hea meelega me kohtume teiega enne üritust tegemaks kindlaks, et üritusel meie osa saab olema selline nagu Teie seda ka ette kujutate. Osa meie poolt pakutavast teenusest on teiega koostöö tegemine ning oma selliste ürituste korraldamise kogemuste jagamine, tagamaks selle, et koha keskkond ja asetus oleksid komöödia jaoks täiuslikud.

Meie poole pöördudes, muudate meie meeskonna jaoks lihtsamaks, kui kirjeldate antud üritust nii palju kui oskate, et saaksime anda kiiremini teile tagasisidet. Kui kõigele ei ole vastust, siis leiame selle üheskoos.

Võtke meiega ühendust info@comedyestonia.com või helistage meile numbrile +372 5592 0782, et saaksime Teie ürituse veelgi meeldejäävamaks muuta!

Meie enim levinud teenused

Õhtujuht

Kas vajate põnevat ja naljakat õhtujuhti oma üritusele? Või hoopiski formaalset ning head konverentsiläbiviijat, kes haarab kõike lennult? Comedy Estonial on laialdased kogemused õhtujuhtide pakkumises. Meil on oma emakeelt (inglise keelt) rääkiv õhtujuht Louis Zezeran kui ka eesti ja inglise keelt kõnelev Karl-Alari Varma ja Daniel Veinbergs ja eesti keelt kõnelev Claus Mooste. Meiepoolne pakkumine sisaldab ka aega,et kokku saada ja valmistuda ürituseks eelnevalt, andes kliendile näpunäiteid ajakava suhtes ning tulla võimalikult palju vastu kliendi poolsetele soovidele, et Teie nägemus täituks.

15min Esinemine

Sel puhul esineb üks koomik. See on parimaks lahenduseks, kui te vajate lõbusat meelelahutust, et oma üritus käima lükata.  Tavaliselt toimuvad need, kas päeva alguses, et köita osalejate tähelepanu või peale lõunapausi või õhtuse ürituse alguses.

25min Esinemine

See on meie standard ürituse pakett. Esineja lahutab külaliste meelt tüüpiliselt peale õhtusööki, kui kõigil on juba meel hea ning üritus on käima lükatud juba eelnevalt. Me leiame, et 25 minutit töötab kõige paremini ühe koomiku puhul. Seda seetõttu, et erinevalt ansamblist nõuab Stand-Up komöödia külaliste täit tähelepanu ning see on just piisav aeg etteaste nautimiseks ja laseb külalistel peale seda pöörduda taas vestluse juurde, mis on nüüdseks rikastatud huumoriga, mis annab kõneainet ka võhivõõrastele, kes on kutsutud samale üritusele.

30 min Esinemine

Sel puhul esinevad kaks koomikut, mõlemad 15 minutilise etteastega. See on parimaks lahenduseks, kui te vajate lõbusaid koomikud koos, kes pakuvad publikumile vaheldusrikast meelelahutust. Soovitame suurürituste puhul kõige enam kahte koomikut korraga, kuna esinejad on erinevad nii maneerilt kui olemuselt ning nii on võimalik paremini tabada erinevaid inimrühmi, kui külalisi on palju.

privateevents

Näpunäiteid Heaks Õhtuks

Kui te plaanite kasutada Stand Up komöödiat oma ürituse jaoks, siis on mõned asjad, mida te saate teha, et üritus oleks nii edukas kui võimalik, see kõik on Teie endi ja külaliste huvides.