Ari Matti Mustonen

Ari on ilmselt kõige professionaalsem Eesti koomik – ta elab ja hingab stand-upist ja pole kindel, kas ta millelegi muule üldse mõtleb. Ta on musternäide edukast koomikust, kelle suhtumine oma kunsti sarnaneb rohkem vaimse konditsiooniga. Samamoodi nagu vandenõud kahtlustav inimene loeb kokku temast mööduvad punast värvi autod suhtub Ari oma naljadesse. Stand-up on tema esimene mõte hommikul ärgates ning viimane mõte kahtlasel ajal unne suikudes.

Pole kindel, kas ta on lava peal tema ise või on ta esineja ka argielus. Igaljuhul on ta koomik. Üdini. Ka neile, kes kortsutavad kulmu tema värvika kõnepruugi peale peavad tunnistama – mehel on meetod.

Iga kord, kui temaga kohtuda, kuuleb jälle üheksast uuest koomikust, kelle ta internetist leidis ja nende materjali kohta süvaanalüüsi koostas. Õnneks kulutab ta vähemalt poole ajast ka oma materjali kirjutamisele. Mis tähendab seda, et iga kord, kui ta lavale astub, kuuleb jälle üheksat uut lugu tema elu kohta.

Tema esitused on testosterooni- ja feromoonilõhnalised. Meeletu energia ja absurdi piiril kõndiv maailmavaade on ilmselt põhjuseks, miks Ari kulutulena eestlaste südameid vallutab.

Portfoolio

Sooloshow 2018- Savage, 15 esitust
Tussisööjad podcast (2018 Playnupp – Aasta podcast)
Comedy Estonia: “See on Stand Up”, 18 etteastet

International

As of Summer 2018, Ari Matti has relocated to Canada. His international bio can be found at http://www.arimatti.com/ and booking inquiries can be sent to louis@comedyestonia.com

Pressifotod

Videod

Ari Matti Mustonen – Cheap Flights (English)

Ari Matti Mustonen – The Comedy Mix Vancouver (English)

Ari Matti Mustonen – Wildes, vahur ja jõusaal.

Ari Matti Mustonen – Talved

Ari Matti Mustonen – Eesti räpp