Margus Toots

Margus on mitmepalgeline koomik, kes vahetab karaktereid ja stiile kui maske. Ta võib teha materjali kui paduusklik, kes oma naha ja karvadega elabki veendunult kusagil ususekti sügavustes. Teinekord võib ta teha materjali kui 90ndate politseinik, kes ikka veel käib mööda Tallinna tänavaid ringi ja jahib kriminaale seadusi ise rikkudes. Kolmas kord teda vaatama tulles koged, et ta ei tee pealtnäha mitte ühtegi nalja, kuid sellest olenemata publikus olijad lõkerdavad naerda nii, et kõhud on krampis. Absurd, must huumor, riftimine, rantimine, sõnamängud, kolmanda seina murdmised, anti-huumor, füüsiline komöödia, muusikaline komöödia, improviseeritud komöödia, karakteris – kõik see ja enamgi veel
kirjeldab Marguse erinevaid esinemisi. Ta on justkui salapärane laegas, mille sisu teab enne esinemist vaid ta ise või sa, kui teda vaatama tuled.

Portfoolio

Värske Veri Jan 2020 – 6 etteastet

Stiil

Margus on justkui kasvanud huntide seas ja nüüd üritab ta inimeste keelt rääkida. Margus on meie oma eesti mowgli. Oma omapärasusega tekitab ta algul segadust, aga kui tema keelt mõistma hakata, siis võib sealt isegi leida miskit elutarkust. Kuid ka siis, kui teda tuled vaatama, koged sa vaid pealmist õhkõrna virvendust põhjatust komöödia järvest, kelleks on Margus.

Pressifotod

Videod